Parça Eşya Taşımacılığı

Bazen tüm evinizi taşımanız gerekir. Diğer zamanlarda, yalnızca parça eşya taşımanız gerekir.

Parça eşyayı taşımak düşündüğünüzden daha zor olabilir.
Ancak bu tek parça çok büyük veya çok ağır, çok biçimsiz veya çok kırılgan, çok narin veya çok değerli olabilir. Ya da evinizdeki merdivenler çok dik, koridorlar çok dar veya kapılar çok dar olabilir. Ya da eşyanızı olmasını istediğiniz yere taşıyacak imkanınız olmayabilir.

Başka bir deyişle, yalnızca parça eşyayı taşıyor olsanız bile onu taşımak için yardıma ihtiyacınız olabilir.

İşte burada parça eşya nakliyecileri devreye giriyor. Büyük yada küçük eşya taşıma konusunda hizmet sunuyoruz. Hacimli, ağır, hassas veya değerli eşyalarınızı gerekli insan gücüne, uzman becerisine ve doğru ekipmana sahip deneyimli profesyonellere teslim edebilirsiniz. Böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz. Sadece sizin için doğru parça eşya taşıyıcıları bulmanız gerekiyor.

Bir mobilyayı (veya bir ağır aleti veya bir hassas aleti veya değerli eşyayı vb.) taşımak için yardıma ihtiyacınız olduğunda bilmeniz ve yapmanız gerekenler şunlardır:


Düşündüğünüzde, parça eşyayı taşıma ihtiyacı, tüm evi taşıma ihtiyacından çok daha yaygındır. Tüm eşyalarınızı yeniden yerleştirmeniz gereken zaman, evinizi taşıdığınız zamandır. Bununla birlikte, bir mobilya parçasını veya bir ekipmanı taşımanız gerekebilecek pek çok durum vardır. Örneğin, kitaplığı oturma odasından çocuğunuzun odasına götürmek, kuyruklu piyanoyu yukarı taşımak isteyebilir, eski bilardo masasını ailenizin evine, bahçe salıncağınızı depoya koymak vb.
Durum ne olursa olsun, parça eşyayı taşımak yeterince kolay görünüyor. Kendi başınıza taşıyamayacağınız kadar büyük veya çok ağırsa, parçayı kaldırmanıza ve taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Yine de, işler nadiren göründüğü kadar basittir ve yalnızca parça eşyayı taşıyor olsanız bile profesyonel yardıma ihtiyacınız olabilir . Ayrıca, parça eşya taşıma hizmetini kullanmanın, işi kendiniz yapmaya çalışmaktan daha mantıklı olduğu birçok durum vardır.
Taşınması gereken eşyanın maddi veya manevi değeri yüksektir ve ona zarar verme riskini almak istemezsiniz;
Öğe çok narin veya çok hassastır ve yanlış kullanılırsa kolayca zarar görebilir;
Özel taşıma gereksinimleri olan özel bir öğedir (jakuzi, bilardo masası, büyük kasa vb.);
Öğe son derece ağırdır ve size yardımcı olacak arkadaşlarınız olsa bile kendiniz güvenli bir şekilde taşıyamazsınız (yeterli deneyim ve bilgiye ve uygun donanıma sahip olmadan ağır bir parçayı taşırken kişisel yaralanma ve maddi hasar riskiyle karşı karşıya kalırsınız);
Hacimli eşyanızı kaldırmanıza ve taşımanıza yardımcı olacak kimseniz yok (örneğin, bir mobilya parçasını taşımak, özellikle onu merdivenlerden yukarı veya aşağı taşıyorsanız veya evinizden çıkarıp yüklüyorsanız, genellikle birkaç kişi gerektirir. hareket halindeki bir araca);
Büyük eşyanızı sığdıracak kadar büyük bir aracınız yok, bir kamyonet ödünç alabileceğiniz kimse yok ve nakliye kamyonu kiralamak ve sürmekle uğraşmak istemiyorsunuz;
Eşyanızı şehirlerarası taşımanız gerekiyor ve kendiniz sürmek için zaman ayıramıyorsunuz.
Tüm bu senaryolarda  ve diğer pek çok durumda, parça eşya paketleyicileri ve taşıyıcıları en iyi seçeneğinizdir. Öğenizi güvenli ve verimli bir şekilde taşımak için gereken kaliteli paketleme malzemelerine, özel taşıma ekipmanına, profesyonel bilgi birikimine ve zengin deneyime sahiptirler. Uzmanlar, parçayı, mülkünüzü veya herhangi birinin güvenliğini riske atmadan hızlı bir şekilde olması gereken yere götürecektir. 

Parça eşyalarını evinizden alıyor, istediğiniz adrese teslimatını sağlıyoruz. Bu hizmetimiz her ay içinde haftalık olarak Türkiye il sınırları içerisinde parça eşya nakliyesinin organizasyonunu yapmaktadır. En hesaplı fiyatlar ile tam zamanında güvenilir parça eşya taşımacılığı hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz. Bu hizmetimiz sayesinde yüksek taşıma maliyetleri ortadan kaldırmış olacak ve size ekstra çıkan masrafların önüne geçmiş olacağını düşünmekteyiz. Sorunsuz, güvenli bir parça eşya taşıma hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu hizmetimizde amacımız herkese hitap ederek bireysel ve kurumsal olarak taşıma hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Parça eşya grubunda olan eşyalar nelerdir?
Parça eşyalar arasında yazlık eşyalar, öğrenci eşyaları, bekar eşyası, birkaç parça koltuk kanepe türünden eşyalar, beyaz eşyalar olarak nitelendirilmektedir. Parça eşyalarınız taşınması gerçekleştirilmeden önce müşterimizin eşya miktarı, çeşidi, türü öğrenildikten sonra adres bilgisi alınır ve taşınma hizmetinin ilk başlangıcı sağlanır. Müşterimizin belirtmiş olduğu adrese elemanlarımız gider ve eşyaların ambalajını en iyi şekilde yaptıktan sonra eşyalarınız aracımıza yüklenir ve gidecek olan adrese gitmek için eşyalar yola koyulur.
Parça eşya taşımacılığında nakliye araçlarımızın tümü özel taşıma işleri için dizayn edilmiş iç kısımları mobilya ahşap kaplı, dış kasa bölümü ise kapalı çelik kasa nakliye araçlarıdır. Bu araçlarda taşınan eşyalarda kesinlikle zarar görme olasılığı yok diyebiliriz. Eşyalarınıza demonte ve montaj yapılması gerekiyor ise eşyanızın aldığı yerde deneyimli elemanlarımız monte aşamasını yapar, eşyanın gideceği yerde ise kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.
 

Resim
X