Ofis & Büro Nakliyatı


Ofis & Büro Nakliyatı

Yeni mobilya aldınız veya bir masa takımı aldınız. Ofisinize getirmek istiyorsunuz ama bunları kendiniz taşıyacak durumda değil misiniz veya taşıma imkanınız yok mu?
Ekibimiz de bu görevi yerine getirmekte ve eşyalarınızın bulunduğu yerden ofisinize gelene kadar güvende olmasını sağlamaktadır.

Ofis taşımacılığında nakliye işlemlerinin daha hızlı olması adına, tüm ofis odalarınızdaki eşyaları birer birer ambalajlayarak araçlara istiflemekteyiz. Aynı zamanda ofis mobilyalarının de-monte işlemleri de uzman ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Ofis nakliyesi oldukça zor olan nakliye alanlarından biridir. Dolayısı ile de her zaman konusunda uzman nakliye firmalarını tercih etmelisiniz.

Neden Biz?
İş yer değiştirme nakliyecilerimiz sürekli olarak en yüksek müşteri hizmeti standartlarını sunar ve bütçe parametreleriniz dahilinde çalışabilir. Kurumsal taşınmanızı kolaylaştırmak için ekibinizle birlikte çalışacak bir proje yöneticisi atayacağız. Proje yöneticilerimiz, ticari yer değiştirme konusunda 10 yıldan fazla deneyime sahiptir ve liderlik ve iletişimde mükemmeldir. 

Ofis nakliyesinde ilk olarak eksper hizmetimizi sunmaktayız. Eksperimiz taşınacak olan eşyaların analizini yaparak nasıl bir taşınma planı olması gerektiğini belirlemektedir. Daha sonrasında taşınma günü belirlenerek nakliye işlemleri başlamaktadır.

Yeni ofisinizin yerleşim planına göre hiyerarşik bir planlama şarttır. Aksi bir durumda yeni ofisinizin yeni deponuzdan çokta bir farkı olmadığını nakliye firması çıktığında çok iyi anlamış olacaksınız.

Bizi arayın. Hatta ücretsiz ekspertiz hizmetimizi hemen talep edin. Tanışalım.

Resim
Resim
alt
alt
X